top of page

Уряд присудив премії імені Лесі Українки за найкращі твори для дітей


Стали відомі володарі премії Кабміну імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва. Днями уряд ухвалив відповідну постанову.


У номінації «Літературні твори для дітей та юнацтва» премія присуджена письменниці Мирославі Замойській за книжкову серію «Чарівні істоти українського міфу. Духи природи», «Чарівні істоти українського міфу. Домашні духи», «Чарівні істоти українського міфу. Духи-шкідники».


У номінації «Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва» нагороду здобуває художниця-ілюстраторка Катерина Рейда за художнє оформлення переказу Олександра Виженка «Байки Езопа».


У номінації «Театральні вистави для дітей та юнацтва» переміг творчий колектив Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка у складі режисера-постановника Давида Петросяна, сценографа Петра Богомазова та композитора Олександра Кохановського за створення театральної вистави «Снігова королева».


У номінації «Кінотвори для дітей та юнацтва» премію присудили акторові та телеведучому Олександру Власюкові за сценарій фільму «Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке».


Зауважимо, премія Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва запроваджена з 2007 року і присуджується щороку до дня народження Лесі Українки в чотирьох номінаціях у розмірі 20 тис. грн кожна.


Зі списком претендентів на премію 2020 року можна ознайомитися тут.


Джерело: «Читомо»

Commenti


Соціальні мережі
bottom of page