top of page

У бібліотеках Норвегії відтепер можна замовити книги з «українських поличок»


У публічних бібліотеках Норвегії віднині можна безкоштовно замовити видання з української тематики українською або англійською мовами. Про це повідомив Посол України в Норвегії Вячеслав Яцюк.


Як зазначається, у 2019–2020 роках Посольством України в Норвегії реалізовано проєкт зі створення у публічних бібліотеках Норвегії «українських поличок». До фондів Національної бібліотеки Норвегії та Бібліотеки імені Дайхмана (центральної бібліотеки міста Осло) передано добірки творів українських класиків та сучасних вітчизняних авторів – Тараса Шевченка, Лесі Українки, Юрія Андруховича, Оксани Забужко, Сергій Жадана, Ліни Костенко, Андрія Куркова, Марії Матіос, Василя Шкляра та інших.


Також «українські полички» містять низку англомовних книг українських та іноземних авторів з історії та сучасного розвитку України, добірку видань, присвячених сучасній українській культурі, книги для дітей, низку фотоальбомів, туристичних путівників та інші видання.


«Бібліотеками Норвегії завершено інвентаризацію переданих їм книг і відтепер всі, хто цікавиться культурою, історією та сучасним розвитком України, мають можливість безкоштовно замовити будь-яке видання з «українських поличок» із будь-якої публічної бібліотеки в усіх населених пунктах Норвегії», – наголосив український дипломат.


Соціальні мережі
bottom of page