top of page

У Видавничому будинку «Еллада» вийшла друком ювілейна книга про Ворожбу


У Ворожбі відшуміли гучні гуляння з нагоди Дня міста, запам’ятавшись місцевій громаді та гостям свята не лише цікавими заходами та креативними розвагами, а й пам’ятними презентами. Власне, кращі в професії місцеві жителі отримали в дарунок від Ворожбянської міської ради ювілейну книгу «Ворожбі – 355 років», створену в міцному тандемі з Видавничим будинком «Еллада».



У книзі зібрано найрізноманітніші факти про Ворожбу від миті її започаткування й до сьогодення. Видання рясніє знаковими для ворожбян подіями, у ньому можна знайти відомості про великі й малі підприємства, організації, установи, що робили й роблять значний внесок у розвиток рідного краю.


Звісно ж, історію творять люди, тому книга збагачена життєписами місцевих мешканців, у яких вчаться, на яких рівняються нові покоління містян.


За словами міського голови Ворожби Андрія Дружченка, за ініціативи якого побачило світ ювілейне видання, воно заочно знайомить читачів із містом залізничників, передає його атмосферу, докладно розказує про особистостей, які стали сіллю цієї землі.


«Утім, ми лише прочиняємо вікно можливостей для того, щоб усі зацікавлені мали шанс самостійно скласти враження про старовинне місто та відкрити для себе щось незвідане», – наголошує Андрій Вікторович.


Водночас головна редакторка Видавничого будинку «Еллада» Інна Щербина зауважує, що співробітничати з людьми, закоханими в рідний край, завжди легко й комфортно.


«Ми не вперше співпрацюємо з Ворожбянською міською радою та зокрема її керманичем Андрієм Дружченком. І щоразу бачимо велике зацікавлення, небайдужість та щире бажання створити винятковий поліграфічний продукт, який матиме не тільки неабияку історичну цінність, а й збереже душу міста», – зазначає Інна Вікторівна.


Книга «Ворожбі – 355 років» стала своєрідним продовженням роботи, започаткованої у 2015 році. Саме тоді спільними зусиллями Ворожбянської міської ради та Видавничого будинку «Еллада» вийшла друком книга «Ворожба. Шлях у 350 років».

Comentários


Соціальні мережі
bottom of page