У Гарварді вчитимуться по книзі Володимира Кличка «Управління викликами»


У Гарвардській бізнес-школі, яка є частиною знаменитого Гарвардського університету, вчитимуться по книзі українського спортсмена Володимира Кличка. Видання Challenge Management (у перекладі «Управління викликами») потрапило в навчальну програму установи.


Нині точна дата початку навчання за книгою спортсмена невідома. Школа використовуватиме методику Кличка у своїх програмах MBA (магістр економічного управління) та Executive Education (сфера професійної освіти для людей, що обіймають керівні посади в бізнесі).


Викладачі зроблять акцент саме на філософії «керування викликами» і факторах успіху, які ґрунтуються на зосередженості, спритності, координації і витривалості. Водночас студенти зможуть обговорювати реальні приклади та проблеми бізнесу.


Книга «Управління викликами» розповідає про вирішення проблем у роботі та особистому житті, як побудувати шлях до сталого успіху і справлятися зі змінами, активно формувати життя і свідомо ухвалювати рішення. Тим більше, що в постійно мінливому світі стає дедалі складніше пристосовуватися до різних обставин.


Джерело: «Українська літературна газета»

Нещодавні публікації
Соціальні мережі

2015 - 2019 © "Видавничий будинок "Еллада" 
Права захищені. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання)

на ellada-sumy.com  

 

м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва (Кірова), 25/1 (1 поверх, офіс 1)
тел.: (0542) 78-18-25, 78-18-24

моб. (095) 313-10-35,

(096) 250-82-70

e-mail: ellada-s@ukr.net

  • Wix Facebook page

«Видавничий будинок «Еллада» пропонує повний цикл послуг у галузі книговидавництва та поліграфії в місті Суми.