top of page

У Гарварді вчитимуться по книзі Володимира Кличка «Управління викликами»


У Гарвардській бізнес-школі, яка є частиною знаменитого Гарвардського університету, вчитимуться по книзі українського спортсмена Володимира Кличка. Видання Challenge Management (у перекладі «Управління викликами») потрапило в навчальну програму установи.


Нині точна дата початку навчання за книгою спортсмена невідома. Школа використовуватиме методику Кличка у своїх програмах MBA (магістр економічного управління) та Executive Education (сфера професійної освіти для людей, що обіймають керівні посади в бізнесі).


Викладачі зроблять акцент саме на філософії «керування викликами» і факторах успіху, які ґрунтуються на зосередженості, спритності, координації і витривалості. Водночас студенти зможуть обговорювати реальні приклади та проблеми бізнесу.


Книга «Управління викликами» розповідає про вирішення проблем у роботі та особистому житті, як побудувати шлях до сталого успіху і справлятися зі змінами, активно формувати життя і свідомо ухвалювати рішення. Тим більше, що в постійно мінливому світі стає дедалі складніше пристосовуватися до різних обставин.


Kommentare


Соціальні мережі
bottom of page