top of page

У День Незалежності на екрани вийде «Зошит війни», створений із відеозаписів українських бійців


У День Незалежності України на екрани вийде стрічка «Зошит війни/War Note», створена з особистих відеозаписів із телефонів та камер українських бійців на Донбасі.


«Фільм запрошує глядача у сюрреалістичну подорож на схід України. На фронт, у химерне потойбіччя, де панують закони, відмінні від звичайного світу. Інша поведінка, інші стосунки, інший гумор. Герої прокидаються та засинають, радіють та плачуть, знімають відео та завжди відчувають, що запис може закінчитися в будь-яку мить», – ідеться в повідомленні пресслужби Держкіно.


Режисер стрічки – Роман Любий, продюсер – Марко Супрун.


Світова прем’єра картини відбулася на фестивалі «Docudays UA» у 2020-му році, де стрічка здобула приз глядацьких симпатій та два спеціальні призи. Також фільм став переможцем національного конкурсу 4-го кінофестивалю «Kharkiv MeetDocs».


«Режисер зібрав сотні шматочків цієї війни, зняті нашими воїнами на телефони в окопах і бліндажах, у танках і посеред дороги, під веселкою і в лісі. Різноманітність, емоційність та експресивність тут вітається, додаючись до головного – унікальності підходу», – зазначав кінокритик Роман Підгора-Гвяздовський.


Прем’єра «Зошиту війни/War Note» за участі творчої групи відбудеться у кінотеатрі «Київська Русь» 24 серпня о 19:30. Частина коштів, виручених за квитки, піде у Благодійний фонд допомоги армії «Повернись Живим».


Джерело: «НСПУ»

Comentários


Соціальні мережі
bottom of page