top of page

У Києві почалися зйомки комедії «Сусідка» за сценарієм Ірени Карпи


«Сусідка» − романтична комедія про холостяка-ловеласа Петра, який на вечірці з друзями б’ється об заклад, що зможе прожити під одним дахом із жінкою протягом місяця. Але його «сусідка» по квартирі, виявляється, не сама. Розлучена вчителька музики має двох дітей.


Сценарій до фільму написала письменниця і музикантка Ірена Карпа. Стрічку знімають компанія «F Films» і телеканал «1+1» за підтримки Держкіно.


«Я сама обожнюю комедії з бешкетуванням і добрим кінцем. А в цьому фільмі ми «проїдемося катком» по стереотипах про стосунки між чоловіками та жінками та сімейні цінності», − прокоментувала Ірена Карпа.


Режисеркою проєкту стала Наталя Пасеницька. У головній чоловічій ролі знімається актор Артемій Єгоров, хто зіграє головну жіночу роль у фільмі не розголошують.


«Ми прагнемо зняти дотепну та видовищну романтичну комедію, дуже віримо в цей жанр і його потенціал для широкого прокату. Після карантинів та локдаунів глядачі прагнуть свіжих та якісних видовищ. Сподіваємося, що наша стрічка розважить українців у ці нелегкі часи», − вважає співзасновниця компанії «F Films» Олеся Ногіна.


Додамо, що в Україні тривають зйомки документального фільму про Олеся Гончара. Крім того, нещодавно почалася робота над кінострічкою про Мустафу Джемілєва за сценарієм Михайла Бриниха.


Джерело: «Читомо»

Comments


Соціальні мережі
bottom of page