top of page

У мережі можна безоплатно послухати детективний аудіосеріал за сценарієм Ірени Карпи


Художній аудіосеріал «Вісім» за сценарієм письменниці Ірени Карпи вже у вільному доступі. Детектив має декілька сюжетних ліній: молода пара, яка переїхала з великого міста на майже безлюдний хутір; звукорежисер, що все життя мандрував світом; українка, яка емігрувала в Париж, та інші. Згідно з сюжетом, усі вони живуть, на перший погляд, звичайним життям. Та згодом герої починають боротися зі своїми внутрішніми демонами, скоюють злочини, розслідують загадкові зникнення, вбивства.


«Я почала писати всі ці історії ще на паризькому карантині, навіть не здогадуючись, що з цього може вийти детектив. Згодом разом із «Megogo» ми вирішили зробити аудіосеріал за участю акторів, щось на кшталт радіоп’єси. Мені дуже сподобалось, як команда підібрала музику, голоси, дубляж − усе це круто передало атмосферу. Наш серіал для всіх тих, хто втомився читати очима і дивитися фільми», − розповіла Ірена Карпа.


У серіалі дев’ять епізодів тривалістю від 19 до 30 хвилин. Режисерка − Анастасія Гетьман, звукорежисери − Василь Явтушенко й Ася Федоськіна. У записі взяли участь майже двадцять акторів.


«У світі запит на художні аудіопроєкти досить сильний. Це завжди було потужною традицією. Нам дуже бракувало чогось подібного в аудіоформаті українською і страшенно хотілося спробувати переосмислити формат радіовистав та реалізувати подібний проєкт із оригінальним сценарієм. Цього разу ми вирішили зосередитися на драматичних та детективних сюжетах, які слухачі зможуть переповідати друзям та обговорювати їх із ними, наче після перегляду сіткома. Слухачам доведеться полюбити їх або ж зненавидіти, адже саме так працюють гарні історії», − пояснила менеджерка «Megogo Audio» Катерина Котвіцька.


Послухати аудіосеріал «Вісім» можна безкоштовно на сайті «Megogo», у мобільному додатку «Megogo» у розділі «Аудіо» на смартфонах на базі «iOS» та «Android» та в автомобілях з аудіосистемою «Android Auto» та «Apple CarPlay». Також він доступний на «Smart TV» (розділ «Серіали»).


Джерело: «Читомо»

Comments


Соціальні мережі
bottom of page