top of page

У мережі можна переглянути пілотну серію ретро-серіалу, створеного за романом сумчанина


У вільний доступ викладено першу серію екранізації роману сумського письменника Владислава Івченка «Найкращий сищик імперії на службі приватного капіталу».


Серіал, який знімається каналом ІСTV за підтримки Українського культурного фонду, розповість про Івана Підіпригору – колишнього філера, детектива ХХ століття. Він давно мріяв про власну ділянку землі, тому йде у відставку і на зібрані гроші купує хутір Курбани на Полтавщині. Але жага до розслідувань не дає спокою землевласнику-новачку, тож він стає приватним детективом. У перервах між переслідуваннями, таємницями і провокаціями український Шерлок навіть встигає вплутатися в амурні справи.


У пілотній серії головні герої – Іван Підіпригора (Мітя Рибалевський) та граф Осика-Маєвський (Назар Задніпровський) – беруться за розслідування справи пограбування банку. Переглянути серію можна тут.


У стрічці також зіграли Лесь Задніпровський, Михайло Кукуюк, Тетяна Міхіна, Олександр Печериця та Олександр Ярема.


Родзинкою серіалу стане вбрання минулого століття. Тільки для першого знімального дня підготували понад 100 костюмів для однієї сцени. Щоб створити насичені кадри, одяг для акторів підбирали найяскравіших кольорів різних відтінків, що відрізняється від реалій ХХ століття. Але, як стверджують творці, головне – зробити цікавий динамічний детектив з оригінальною картинкою, а не зняти документальний серіал про минуле століття.


Як відомо, роман «Найкращий сищик імперії на службі приватного капіталу» вийшов друком у 2013 році. Тоді ж за цю книжку сумський автор Владислав Івченко отримав відзнаку «Коронація слова».


Джерело: «Читомо»

Comments


Соціальні мережі
bottom of page