top of page

У столиці Туреччини назвуть вулицю на честь Агатангела Кримського


Одну з вулиць Анкари назвуть іменем українського вченого, письменника й перекладача Агатангела Кримського. Про це повідомив Надзвичайний i Повноважний Посол України в Туреччині Андрій Сибіга.


Дипломат зазначив, що на цій вулиці розташоване Посольство України в Туреччині, а перейменування присвячене 150-річниці від дня народження Агатангела Кримського.


«Залишилися лише деякі формальності, − уточнив Андрій Сибіга. – І гарні новини на цьому не закінчуються. Незабаром у центрі Анкари, в одній із найпрестижніших локацій столиці Туреччини, відкриють Український парк, що зараз перебуває на стадії впорядкування. Рішення місцевої влади про його створення також ухвалене. Хочу щиро подякувати турецькій стороні за постійну підтримку та всебічне сприяння і допомогу, яку ми завжди відчуваємо. Отже, наша мета «Більше України в Туреччині» продовжує наповнюватися змістом».


Агатангел Кримський (1871−1942) − український історик, мовознавець, учений, сходознавець, письменник і перекладач, поліглот, один з організаторів Академії наук України (1918), автор численних праць з історії та культури арабських країн, Ірану, Туреччини, семітології, історії, ісламу.


Джерело: «Читомо»

Comments


Соціальні мережі
bottom of page