top of page

Франкфуртський книжковий ярмарок цьогоріч пройде гібридно


Франкфуртський книжковий ярмарок запланований на 20–24 жовтня 2021 року. Відбудеться він у гібридному форматі.


Темою цьогорічної виставки у Франкфурті є «re: connect». Почесним гостем заходу стане Канада. Відвідувачам запропонують нову програму Frankfurt Workstations, яка дозволить експонентам орендувати столи в щоденних залах для зустрічей. На фестивалі очікується майже дві третини від кількості учасників, що була зафіксована у 2019 році. Також Франкфурт обіцяє еволюцію своїх віртуальних платформ, включаючи Frankfurt Rights та потужні програми для онлайн-конференцій.


Організатори наголошують, що безпека є пріоритетом виставки, тому відвідувачам будуть запропоновані адекватні приміщення для соціального дистанціювання.


«Останніми місяцями ми провели глибокі дискусії з нашими клієнтами та створили план відповідно до потреб експонентів. За рахунок оновлених умов участі у виставці ми хочемо полегшити їм процес ухвалення рішення про приїзд до Франкфурту. Як завжди, захист здоров’я наших експонентів та відвідувачів є пріоритетом. Тому наші процеси планування гнучкі, що дозволяє швидко адаптуватися до мінливих вимог», – зазначив директор ярмарку Юрґен Бус.


Франкфуртський книжковий ярмарок (Frankfurter Buchmesse) – традиційний європейський книжковий захід, історія якого сягає декількох століть. Це найбільший книжковий ярмарок світу. Наразі Україна експонувалася у Франкфурті з власним національним стендом п’ять разів.


Джерело: «Читомо»

Comentarios


Соціальні мережі
bottom of page