top of page

Футболіст Андрій Шевченко написав автобіографічну книжку, яка вийде в Італії


Наприкінці квітня в Італії вийде книжка головного тренера збірної України з футболу Андрія Шевченка Forza gentile. La mia vita, il mio calcio («Тиха сила. Моє життя, мій футбол»).Із Шевченком співпрацював журналіст Алессандро Альчато, який також допомагав із написанням книжок іншим італійським футболістам і тренерам – Андреа Пірло, Карло Анчелотті та Фабіо Каннаваро.


«Ще в дитинстві, починаючи з того березня 1986 року, коли його обрали до юнацького «Динамо», він відчував, що його доля – це футбол. Тренування тоді підірвав вибух реактора №4 на Чорнобильській АЕС… Це було нелегке середовище, це був його юнацький вік. Із друзів живими залишилися лише одиниці. Наркотики, алкоголь, зброя – це їхні вбивці. Спорт і сім’я, які завжди були поруч, показали йому дорогу», – йдеться в анотації до книжки.


Український журналіст та знавець італійського футболу Юрій Шевченко у своєму телеграм-каналі написав, що попередні роботи Альчато якісні, тому є надія, що такою буде також біографія українця.


Книжка вийде друком 29 квітня. Наразі невідомо, чи з’явиться вона в Україні.


Нагадаємо, що Андрій Шевченко став зіркою світового футболу саме в Італії. Там він виступав за ФК «Мілан», у складі якого виграв Лігу чемпіонів та здобув «Золотий м’яч-2004».Джерело: «Читомо»

Comments


Соціальні мережі
bottom of page