Фільм «Мати Апостолів» здобув низку нагород на фестивалях у Канаді та США


Кінострічка «Мати Апостолів» Зази Буадзе здобула визнання одразу на кількох міжнародних фестивалях.


«Минулий вікенд приніс авторам картини 5 міжнародних нагород – на «Ontario International Film Festival» (ONIFF) у Канаді та кінофестивалі «New York Film Week» (NYFW) у США», – ідеться в повідомленні Держкіно.


Зазначається, що на ONIFF, який відбувся в Торонто, фільм «Мати Апостолів» був представлений у міжнародній програмі й отримав одразу чотири нагороди: найкращий режисер – Заза Буадзе, найкращий оператор – Олександр Земляний, найкраща актриса – Наталія Половинка, найкращий актор підтримки – Богдан Бенюк.


На міжнародному кінофестивалі NYFW у США виконання головної ролі Наталією Половинкою у фільмі «Мати Апостолів» було визнано найкращою акторською роботою.


Воєнна драма «Мати Апостолів» розповідає про безмірну материнську любов. Коли сину загрожує небезпека, мати чимшвидше кидається на допомогу. Заради порятунку дитини вона здатна на все, навіть пройти крізь пекло війни… Стрічку знято за реальними подіями, які відбувалися на сході України 2014 року.


«Ми розповідаємо міжнародному глядачеві правду про війну Російської Федерації з Україною. Про долі українців, які опинилися по обидва боки лінії розмежування. Для іноземців це стає одкровенням, тому що багато з них навіть не знають про війну, що триває восьмий рік у центрі Європи», – коментує продюсер стрічки Дмитро Овечкін.


До речі, картина «Мати Апостолів» Зази Буадзе у жовтні цього року здобула дві нагороди на «Calella Film Festival» в Іспанії – її визнано найкращим фільмом, а режисера Зазу Буадзе – найкращим режисером.


Виконавиця головної ролі Наталія Половинка була відзначена за найкращу жіночу роль на Міжнародному кінофестивалі «Кіно і ТИ», що відбувся у вересні цього року на узбережжі Азовського моря.


Також «Мати Апостолів» отримала три нагороди Нью-Йоркського міжнародного кінофестивалю, що відбувся у травні 2021 року, – за найкращий повнометражний фільм, найкращу жіночу роль (Наталія Половинка) та найкращий сценарій (Ратха Макеєнкова та Заза Буадзе).


Джерело: «НСПУ»


Нещодавні публікації