top of page

Фільм «Носоріг» Олега Сенцова покажуть у США, Великій Британії, Франції, Італії та інших державах


Онлайн-прем’єра кримінальної драми «Носоріг» Олега Сенцова відбудеться наприкінці цієї весни – права придбала американська стрімінгова платформа «Netflix». Крім того, стрічка також була куплена для показу у Великій Британії, Франції, Італії й інших країнах світу.


«Носоріг» є другою повнометражною роботою українського режисера Олега Сенцова. Світова прем’єра фільму відбулася на 78-му Венеційському кінофестивалі, українська – минулої осені на Київському тижні критики. Стрічка Сенцова була визнана найкращою на Стокгольмському міжнародному кінофестивалі.


Історія фільму заснована на реальних подіях 90-х в Україні. Головний герой на прізвисько Носоріг потрапляє до кримінального світу й починає свій кривавий шлях, який приведе його зовсім не туди, куди він очікував.


Зйомки «Носорога» проходили в Кривому Розі, Львові та Києві й завершилися в грудні 2020 року. Фільм виготовлено в копродукції України, Польщі та Німеччини.


У широкий український прокат «Носоріг» вийде 17 лютого 2022 року. Напередодні відбудеться серія допрем’єрних показів за участі команди фільму у Кривому Розі, Львові, Хмельницькому та Харкові.


Comments


Соціальні мережі
bottom of page