top of page

Фільм про Тараса Шевченка запустять у прокат 31 грудня


Про це повідомив продюсер стрічки «Безславні кріпаки» Дмитро Мінзянов. Водночас він додав: якщо кінотеатри зачинять на новорічні свята через пандемію коронавірусу, прем’єра відбудеться в 2021 році після прокату стрічки про Джеймса Бонда «007: Не час помирати».


Дія фільму «Безславні кріпаки» відбувається в 1844 році. Рятуючись від переслідування імператора Японії, самурай українського походження Акайо потрапляє на територію України. Він знайомиться з молодим Тарасом Шевченком, навчає того прийомам традиційних японських бойових мистецтв, разом герої починають боротися за свободу українського народу.


У ролях: Роман Луцький, Сергій Стрельников, Яків Ткаченко, Ген Сето, Катерина Слюсар, Андрій Борис, Андрій Малинович.


Режисер та автор сценарію – Роман Перфільєв. Оператор – Дмитро Недря. Продюсери – Дмитро Мінзянов, Юрій Мінзянов.


Проєкт фільму став одним із переможців конкурсу фільмів патріотичного спрямування Міністерства культури у 2018 році та отримав державну фінансову підтримку 19,6 млн грн (загальний бюджет стрічки склав 27 млн грн).


Зйомки фільму проходили в Києві, Чигирині, Пирогові та завершилися у вересні 2019 року.


Нагадаємо, що фільм мав робочу назву «Тарас Шевченко. Останній самурай», але продюсери разом із дистриб’юторською компанією B&H Film Distribution ухвалили рішення змінити її на «Безславні кріпаки».


留言


Соціальні мережі
bottom of page