У Львові проходить 22-й Форум видавців

З 9 по 13 вересня 2015 року у Львові проходить традиційний Форум видавців - найбільш очікувана подія для книговидавців, читачів і літераторів. Це справжнє свято книги та її шанувальників. Цьогоріч організатори підготували понад 1500 заходів: презентації та літературні читання, круглі столи, дискусії та автограф-сесії.

Завершенням Форуму та водночас підсумком українського книговидавничого року стане оголошення результатів конкурсу «Найкраща книга Форуму-2015».

Книги, які побачили світ у видавничому будинку "Еллада", також представлені на Форумі видавців у Львові. Це здебільшого наші краєзнавчі видання: "Благословенний край Охтирщина", "Україна - 1933: кулінарна книга. Пам'ять людська", "Лебедин на межі тисячоліть", "Середино-Будський район. Долі людей і поселень краю", "Чудная гора", "Глухівщина в горнилі Великої Вітчизняної війни", "Путивльская земля. Церковно-археологический очерк".

Для довідки. Форум видавців - це щорічний книжковий ярмарок і Львівський міжнародний літературний фестиваль. З 1994 року щовересня відбувається у Львові. Найбільший український книжковий ярмарок та один з наймасовіших заходів подібного типу в Східній Європі. Головні експозиції розташовуються у Палаці мистецтв і біля палацу Потоцьких.

Соціальні мережі