Чужої біди не буває: різдвяні пригоди кота Мога підірвали Інтернет

Найстаріша мережа супермаркетів у Великобританії Sainsbury's опублікувала на своєму каналі YouTube різдвяний ролик про пригоди кота Мога напередодні найбільш чарівного свята. За три дні кількість переглядів перевищила шість із половиною мільйонів! А сьогодні кількість переглядів вже перебільшує 19 мільйонів!

У бідолахи Мога день не пішов ще з ночі. Рятуючись уві сні від кровожерливих птахів, кіт прокинувся в жаху і виявив, що з духовки валить чорний дим. Перелякана кішка влаштувала в кухні справжній розгром, розбудивши всіх членів сім'ї, які викликали пожежників. На жаль, вогонь встиг наробити чимало лиха і Різдво для сім'ї Мог, здавалося, було безнадійно зіпсовано. Доброзичливі сусіди вирішили дружно допомогти погорільцям. Свято в результаті вдалося не просто врятувати, а зробити його навіть краще і веселіше.

Кіт Мог - герой серії історій дитячої письменниці Джудіт Керр. Одночасно з виходом мультфільму в магазинах з'явилася нова книга про різдвяні пригоди тваринки і м'яка іграшка. Всі кошти, виручені від продажу, будуть перераховані в Дитячий фонд боротьби з неписьменністю.

Нещодавні публікації
Соціальні мережі

2015 - 2019 © "Видавничий будинок "Еллада" 
Права захищені. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання)

на ellada-sumy.com  

 

м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва (Кірова), 25/1 (1 поверх, офіс 1)
тел.: (0542) 78-18-25, 78-18-24

моб. (095) 313-10-35,

(096) 250-82-70

e-mail: ellada-s@ukr.net

  • Wix Facebook page

«Видавничий будинок «Еллада» пропонує повний цикл послуг у галузі книговидавництва та поліграфії в місті Суми.