top of page

Чужої біди не буває: різдвяні пригоди кота Мога підірвали Інтернет

Найстаріша мережа супермаркетів у Великобританії Sainsbury's опублікувала на своєму каналі YouTube різдвяний ролик про пригоди кота Мога напередодні найбільш чарівного свята. За три дні кількість переглядів перевищила шість із половиною мільйонів! А сьогодні кількість переглядів вже перебільшує 19 мільйонів!

У бідолахи Мога день не пішов ще з ночі. Рятуючись уві сні від кровожерливих птахів, кіт прокинувся в жаху і виявив, що з духовки валить чорний дим. Перелякана кішка влаштувала в кухні справжній розгром, розбудивши всіх членів сім'ї, які викликали пожежників. На жаль, вогонь встиг наробити чимало лиха і Різдво для сім'ї Мог, здавалося, було безнадійно зіпсовано. Доброзичливі сусіди вирішили дружно допомогти погорільцям. Свято в результаті вдалося не просто врятувати, а зробити його навіть краще і веселіше.

Кіт Мог - герой серії історій дитячої письменниці Джудіт Керр. Одночасно з виходом мультфільму в магазинах з'явилася нова книга про різдвяні пригоди тваринки і м'яка іграшка. Всі кошти, виручені від продажу, будуть перераховані в Дитячий фонд боротьби з неписьменністю.

Соціальні мережі
bottom of page