top of page

Сумчанин Юрій Ош і його "Калейдоскоп душі"


Юрій Ош презентував 10 грудня в Сумській центральній міській бібліотеці ім.Т.Шевченка свою нову збірку під назвою«Калейдоскоп душі», видану в 2015 році.

Багато хто з сумчан знає Юрія Оша як Геннадія Костенка – інженера, журналіста, редактора міської газети. А Юрій Ош– це літературний псевдонім, адже «Калейдоскоп душі» - це вже 17-а надрукована збірка цього автора. Складається вона з трьох розділів: «Проза», «Вірші» та «Іншомовне», поезія і проза - порівну. Та все ж своя поезія автору більш близька.

"На зустрічі автор читав свої вірші та згадував довгий і насичений різними подіями свій життєвий шлях: від донецьких степів до Колими, а потім, з 1981 року, вже Суми…- розповідає Олена Мартюшова, заступник директора Сумської міської ЦБС. - Книги у нього написані двома мовами: російською і українською; про те, що було і про те, що є зараз. В новій збірці не оминув автор тему Майдану і війни…Все, що є у Юрія Оша на душі, все вихлюпується на папір, а читач вже сам оцінить, знайде близьке і співзвучне собі".

Всі твори цього автора можна знайти в бібліотеках централізованої бібліотечної системи міста Суми.

Соціальні мережі
bottom of page