top of page

Сумщина творча: Лариса Травнікова


20 грудня у відділі літератури з мистецтва Центральної міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка в межах міжрегіонального проекту «Сумщина творча. Культура і мистецтво» відбувся п’ятий з циклу поетичних вечорів, приурочених до виходу у світ колективного збірника «Автограф» Сумської обласної літературної студії «Лит-ра.com».

Гостею бібліотеки стала Лариса Травнікова.

Поетеса народилася на Далекому Сході в родині військовослужбовця. Закінчила Вологодське музичне училище по класу скрипки і Сумський педагогічний інститут ім. А.С. Макаренка (філологічний факультет). П’ять років працювала артисткою оркестру в театрі ім. М. Щепкіна і 25 років – викладачем по класу скрипки в Сумській дитячій музичній школі №2.

Друкувалася у збірниках «Жили-были», «Мы», «Автограф», а також в альманасі «Каштановый дом» і журналі «Лава».

В зустрічі з поетесою прийняли участь друзі, колеги та члени літературної студії: Юрій Ош, Тетяна Прус, Олена Черненко, Альона Смірнова, Надія Фурзенко, Євгенія Чернецька, Віталій Меланич, Надія Позняк, Альбіна Батуріна, а також керівник студії Андрій Поляков.

Творчий вечір вдався на всі сто – прозвучали вірші у виконанні Лариси і колег по творчому цеху, а також – пісні на слова поетеси. Було по-домашньому затишно, вечір пройшов на одному диханні!

Наступна поетична зустріч відбудеться 23 грудня, гостем бібліотеки буде Вікторія Євтушенко.

Джерело: library-sumy.com

Соціальні мережі
bottom of page