"Рідне місто моє": в Сумах підбили підсумки творчого конкурсу

Підведено підсумки міського відкритого конкурсу «Рідне місто моє», присвяченого 360-річчю заснування міста Суми, який пройшов 23 грудня в центральній міській бібліотеці ім.Т.Г.Шевченка.

Його мета - створення художніх творів про Суми, виявлення творчого потенціалу професійних і самодіяльних митців нашого міста.

Організатори конкурсу С.Я.Пак, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова організаційного комітету, Н.О. Цибульська, начальник відділу культури та туризму Сумської міської ради, заступник голови організаційного комітету привітали усіх, кого надихає краса нашого міста, хто захоплюється його славною історією, хто мріє про його щасливе майбутнє і за допомогою високих слів поезії та музики творчо привітав місто Суми з його 360-річним ювілеєм. Заслужений працівник культури України Василь ДЕРКАЧ зауважив, що сумчани – надзвичайно талановиті, тому кожен конкурсний твір вартий уваги і чекає свого вдячного читача і слухача. Після його промови розпочалася процедура нагородження переможців та учасників конкурсу. Усі автори отримали пам’ятні дипломи, пакети сувенірної продукції та солодкі призи від відділу культури та туризму, а переможці – ще й цінні подарунки.

Переможцями конкурсу визначені:

у номінації "Пісня про місто"

- у віковій категорії "від 15 до 25 років" перше місце отримала пісня "Місто над Пслом" (сл. І.В.Віхрової, муз.Т.В.Рязанцевої); ІІ місце - "Сумська козацька" (сл.О.Карсункіна, Г.Єлишевич, муз.Г.Єлишевич, О.Гусак); ІІІ місце - "Гімн Сумського козацького полку" (сл.Близнюка А.М., муз Є.Карпенка); - у віковій категорії " від 15 до 25 років" - ІІІ місце - "Суми" ( Катерина Тарусова). у номінації "Вірші про місто": - у віковій категорії "менше 15 років": І місце - Шкрудь В.С. - вірш "Суми"; ІІ місце - Усенко С. - "Місто суми - не сумне"; ІІІ місце - Бакуменко Н.О. - "Моє ріднге місто Суми"; - у віковй категорії "від 15 до 25 років": І місце - Тютюнник Л.С. - "Зі Львова родом, чверть століття - в Сумах..."; ІІ місце - Ігнатенко Д. - за два вірші "Рідне місто" та "Соборна"; - у віковій категорії "старші 25 років": І місце - Л.Ромен - "Прошу любити"; ІІ місце - Бакуменко О.В. - "Суми" та Петренко С.А. - "Давай дружити"; ІІІ місце - Позняк Н.М., твори "Суми.Версія" та "Біля пам'ятника" та Усенко О.Д. - "Рідний Псел". у номінації "Прозовий твір про місто": І місце - Стрибуль Д.О. "Місто троянд"; ІІ місце - Коваленко В.В. "Пам'ятник"; ІІІ місце - Бакуленко О. - есе "Рідні Суми" та Бакуленко Н.О. - "Вулиця Лугова".

Джерело: http://library-sumy.com/

Соціальні мережі