"1+1 медіа" проводить конкурс на кращого героя для маленьких українців


Група «1+1 медіа» оголосила про старт незвичайного проекту - пітчингу, за результатом якого на світ з’явиться нова дитяча книжка, комп’ютерна гра та мультфільм. Метою проекту «Книголав» є створення книжки про справжнього героя, якого полюблять найменші українці.

«Закордоном є Свинка Пеппа, Олівія, Гаррі Поттер, мумі-тролі та багато інших, проте українці не можуть похизуватися героями та їхніми пригодами, які прививають дітлахам сучасні цінності та розповідають зрозумілою мовою про важливе», – вважають організатори пітчингу.

«Книголав» – це унікальний шанс для сучасних українських авторів подарувати дітлахам книжкового героя, на якого рівнятимуться маленькі українці. Адже герої починаються саме з книжок про казки, пригоди та перемоги, з книжок, які діти захочуть читати перед сном.

На думку Світлани Павелецької, PR-директорки «1+1 медіа», «нині, на жаль, мало якісних дитячих героїв. Наші діти вже не захоплюються Котигорошком, вони люблять Свинку Пеппу і Фіксиків. Та ми впевнені, що прививати сучасні цінності потрібно, в тому числі, через якісну літературу. Саме тому дуже важливо щоб діти, читаючи книги, граючи в ігри і дивлячись телевізор, вчилися, розвивали уяву і фантазували. Ми впевнені, в країні є автори, які можуть вирішити це завдання».

Учасники конкурсу мають до 22 лютого надіслати легенду героя або опис його світу, одну історію/казку/оповідь із героєм, а також відеопрезентацію свого героя на тему «Чому його мають полюбити?» (за форматом це може бути звернення письменника, його розповідь, анімація, ілюстрований комікс тощо).

Як повідомили організатори, їх цікавлять насамперед невідомі раніше літературні герої. Однак правила не забороняють надсилати на конкурс ідеї книжок із уже знайомими читачам персонажами. Головне – це оригінальність раніше не друкованої історії, оскільки передрук старих книжок організаторів не цікавить.

Книжку переможця буде проілюстровано та надруковано накладом 15 000 у видавництві «Основи».

Окрім того, учасники пітчингу мають шанс побачити свого героя в сучасній комп’ютерній грі – три найкращі ідеї з пітчингу потраплять на Media Hack Weekend 2016.

Оцінюватимуть ідеї книжкових героїв професійне журі (серед них – видавець Дана Павличко, письменниця Катя Бабкіна та інші) та відвідувачі сайту, а зіркові діти перевірять ідеї на міцність у серії краш-тестів.

Переможця буде оголошено 11 березня 2016 року.

Детальніше про умови пітчингу «Книголав» можна дізнатися на офіційному сайті проекту.

Джерело: БараБука

Для довідки: Пітчинг (від англ. «pitch» — виставляти на продаж) — це презентація кінопроекту з метою знаходження інвесторів, готових фінансувати проект.

Соціальні мережі