top of page

Уряд планує запровадити ліцензування книжкової продукції з Росії


Уряд хоче ліцензувати російську книжкову продукцію

29 квітня відбулося перше засідання спеціально створеної робочої групи при Держкомтелерадіо, яка займається напрацюванням закону щодо обмеження доступу російських книг антиукраїнського змісту на ринок України. У складі комісії - видавці, письменники, громадські діячі та експерти.

Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко вважає, забороняти усі російські видання – не правильно, а найдієвішим і найдемократичнішим варіантом буде запровадження ліцензування на російську книжкову продукцію.

«У моїх планах на протязі двох тижнів, тобто у травні, запропонувати на розгляд Кабінету Міністрів законопроект про ліцензування книжкової продукції, яка має походження із країни-агресора. Якщо це наукові видання, привезені із Росії,то, безумовно, після ліцензування вони повинні доходити до споживача. Якщо це підривна, антиукраїнська і пропагандистська книжка, вона не повинна перебувати на полицях наших книгарень. Хочу наголосити, що закон про ліцензування не буде розповсюджуватися на українські та іноземні книги, а лише на ті, які привезені із країни-агресора », - сказав В’ячеслав Кириленко.

Джерело: "Буквоїд"

Соціальні мережі
bottom of page