top of page

У Львові стартував Дитячий книжковий форум


У Львівському Палаці мистецтв відкрили Дитячий форум. За чотири дні організатори обіцяють 500 акцій упродовж 500 годин.

Дитячий книжковий форум цьогоріч не в останню чергу вдалося провести завдяки тому, що Львів отримав статус Міста літератури ЮНЕСКО. А такий високий титул вимагає відповідного рівня.

На Дитячому форумі традиційним є книжковий ярмарок, творчі зустрічі, неформальне спілкування.

«40 письменників, десь 25 художників-ілюстраторів, видавництв близько 30, але просто вони дитячі і їх не так багато в Україні. Але теж надіюся, що у наступні роки їх ставатиме все більше і більше», ― повідомила президент ГО «Форум видавців» Олександра Коваль.

Увесь другий поверх Палацу мистецтв ― це забави. Дітям пропонують потрапити у «Країну супергероїв», де вони мають віднайти 8 суперсил ― творчу, спортивну, музичну, театральну на відповідних майстер-класах.

«Форум має дуже гарну тактику, тому що вони поєднують читання з позитивними емоціями. І музика, і дитячі різні заходи дарують дітям ці позитивні емоції, і потім вони десь асоціюються у них з книгою», ― розповіла організатор музичного проекту Олена Лендєл.

Не обходиться і без традиційних творчих зустрічей із літераторами.

«Мені здається, що книга повертається в українську сім'ю разом з тим, що зараз вже такі вмотивовані батьки, які це розуміють. То залежить від сім'ї, школи і бібліотеки. Тому що мені трапляються діти, які дуже багато читають і в яких попереду гарне майбутнє за рахунок саме того, що читають», ― поділилася враженням письменниця Оксана Думанська.

Також сьогодні для діток учасниця Олімпійських ігор у Лондоні Вікторія Ленишин провела руханку, а юні таеквондисти влаштували показові виступи.

Меценати закупили квитки, аби 1330 дітей пільгових категорій змогли потрапити на акції безкоштовно.

Форум триватиме до неділі.

Джерело: Zaxid.net

Соціальні мережі
bottom of page