top of page

З нагоди ювілею королеви в Британії вийшла нова книга про Вінні-Пуха


Нова книга про Вінні-Пуха вийшла в Британії

Вихід книги «Вінні-Пух і королівський день народження» присвятили відразу двом ювілеям - королеви Єлизавети II і самого казкового ведмедика. Цього року обом виповнилося 90 років, повідомляє The Telegraph.

На цей раз історію про казкового ведмежатка написала Джейн Ріордан, а ілюстрації виконав художник Марк Бергесс. Книга була випущена на честь ювілеїв Вінні-Пуха і королеви Єлизавети II - вони обидва народилися в 1926 році і тепер відзначають 90-річчя.

«Вінні-Пух і королівський день народження» вийшла в електронній версії та у форматі аудіокниги. Причому останню озвучив оскарівський лауреат - актор Джим Бродбент. «Я фанат Вінні-Пуха з тих пір, коли був ще хлопчиськом, - зізнався він. - Свого першого і самого улюбленого ведмедика я назвав Пухом. Для мене велика честь стати частиною цього проекту і таким чином відсвяткувати ювілей королеви і Вінні-Пуха». Єлизавета II і Вінні-Пух неймовірно улюблені британцями. Але до нинішнього моменту вони жодного разу не зустрічалися. Ситуацію виправила Джейн Ріордан. У новій книзі плюшевий ведмедик в супроводі вірних друзів - Крістофера Робіна, порося П'ятачка і ослика Іа-Іа - відправляється в Букінгемський палац, щоб піднести королеві подарунок. Крім Єлизавети II в числі героїв книги виявилися і інші монарші особи. Правнука королеви принца Джорджа не називають по імені, але Ріордан описує його як маленького хлопчика, який «набагато молодше Крістофера Робіна і майже такий же завзятий, як Тигра». За сюжетом, він отримає повітряну кульку від П'ятачка.

Першу книгу про Вінні-Пуха англійський письменник Алан Олександр Мілн видав у жовтні 1926 року, через півроку після того як 21 квітня на світ з'явилася Єлизавета - тоді ще принцеса, і до того ж не спадкова. У дитинстві Єлизавета любила історії Мілна про Вінні-Пуха. І у неї був вручну розписаний фарфоровий набір із зображеннями Крістофера Робіна, який отримали в подарунок її батьки - майбутній король Георг VI і леді Єлизавета Боуз-Лайон.

Джерело: "РБК"

Соціальні мережі
bottom of page