top of page

"Стихи поэта выбирают сами..." В Сумах пройшов авторський вечір Ірини Булахової


Слова и фразы в воздухе кружатся,

Заходят в дом к нам и за стол садятся.

Стучатся в дверь закатными часами...

Стихи поэта выбирают сами!

Автором цих строк є талановита сумська поетеса Ірина Булахова, для якої кожен поетичний рядок – окрема історія для відвертої розмови із читачем. Сьогодні вона поділилась секретами своєї творчості, розповіла, звідки до неї приходить натхнення. Авторський вечір провела поетеса Богдана Гусак.

Поетична ліра Ірини Булахової налаштована на різні лади. Вона є ліриком, якому до снаги розповісти про історичне минуле, оспівати красу матінки-природи, поділитися філософськими роздумами.

Мабуть усі, хто знайомий із творчістю нашої поетеси, відчув мелодику її віршів. Вони ніби самі просяться, аби їх поклали на музику. Це з успіхом зробила колежанка по перу, чудовий музикант Лариса Травнікова. Завдяки їй ми маємо 9 пісень на слова Ірини Булахової.

У виконанні викладача музичної школи № 2 Вікторії Васалатій на творчому вечорі звучали «Романс» і «Горюшко», «Женщина-осень», «Художник осень», «Листи».

Ірина досить швидко влилася до колективу літературно-мистецького клубу «Грань». Її твори отримали схвальні відгуки у братів по перу. А завдяки публікаціям в обласній газеті «Ярмарок» полюбилися читачам нашого краю.

Якраз у день свого народження під час творчої поїздки до Бурині Ірина отримала посвідчення і значок члена Міжрегіональної спілки України. У неї сміливі плани. Вона бере активну участь у літературному житті міста, тож хочеться побажати нових злетів і творчих знахідок.

Поезія – це, передусім, світ почуттів. А кохання є його рушійною силою. Ліричні вірші Ірини читали її друзі по письменницькому перу: Богдана Гусак, Альбіна Батуріна, Валентина Кривенчук, Микола Балабан, Тетяна Прус, Олексій Лагутін, Ольга Суровицька, Светлана Петренко, Зоя Пігуль і член НСПУ Тамара Герасименко.

Жваво, натхненно, пісенно, під оплески родичів, друзів і колег по роботі пройшов цей чудовий вечір. Тож, сподіваємося на нові цікаві зустрічі!

Джерело: БібліоСумка

Соціальні мережі
bottom of page