«Суми. Місто, яке люблю»: вийшла друком ексклюзивна фотокнига


3-4 вересня в Сумах відзначають 361-у річницю з дня заснування міста. Справжнім подарунком сумчанам став вихід ексклюзивної фотокниги «Суми. Місто, яке люблю», робота над якою тривала майже півроку.Книга побачила світ у "Видавничому будинку "Еллада" (м. Суми) за ініціативи та на замовлення Сумської міської ради. Автором і керівником проекту є Антоніна Кохан.

На яскравих та емоційних світлинах, які зібрані у фотокнизі, показане сучасне життя Сум – його неповторна краса, економічний, науковий, культурний, спортивний потенціал, європейський поступ і партнерські зв’язки міста Суми, а також відображені національні традиції та зміцнення патріотичного духу сумчан.

«На сторінках унікальної фотокниги ми намагалися відтворити те, чим живуть Суми сьогодні, на четвертій сотні років з дня свого заснування. Наше місто – душею молоде і повне наснаги, яку бере з глибини віків своєї славетної історії, і ми цим пишаємося, - розповідає директор "Видавничого будинку "Еллада" Інна Щербина. – Не випадково у назві фотоальбому є слова «Місто, яке люблю», тому що дійсно ми щиро любимо нашу малу батьківщину, і ці свої почуття авторський колектив проекту вклав у створення ексклюзивної фотокниги, присвяченої нашому місту».

Чим унікальний цей альбом? У ньому зібрано 280 світлин, і до цього часу фотокниги про місто Суми таким обсягом ще не видавалися. У книзі зафіксовані всі здобутки сумчан за останні роки, а також рекорди найдовшої в Україні вишиванки на Соборній вулиці, трьохтисячного «Сумського селфі», естафета 100-метрового Державного прапора та багато іншого.

Художньо-публіцистичне видання «Суми. Місто, яке люблю» призначено для сумчан і гостей міста. Сподіваємося, що його мешканцям фотокнига допоможе краще пізнати Суми, а відвідувачам і туристам – полюбити наше місто так, як любимо його ми, сумчани.

Нещодавні публікації