top of page

Подарунок за привітання: молодь Сумського НВО провела міську акцію в День машинобудівника


Своє професійне свято молодіжний актив ПАТ «Сумське НВО» вирішив провести по-особливому, вирушивши 25 вересня на прогулянку середмістям. Прогулювалися заводчани не просто так: всім, хто зустрічався на шляху, вони пропонували написати побажання колективу сумських машинобудівників, а натомість дарували презенти, головний з яких – ювілейна книга-альбом «Від Крайньої Півночі – до спекотних пустель», яка побачила світ до 120-річчя підприємства у "Видавничому будинку "Еллада".

Міську акцію «Привітай машинобудівника – отримай сувенір!» заводська молодь проводить уже другий рік поспіль.

«Торік відбувся ребрендинг підприємства, і щоб городяни поволі звикали до його нової назви, ми організували акцію, під час якої дарували дітям пазли із зображенням улюблених багатьма мультяшних героїв Фіксиків, котрі «збирають» новий логотип Сумського НВО. Захід пройшов на «ура»! Ось ми і подумали: а чому б не зробити його традиційним? Тим більше, що привід у нас, справді, визначний – у 2016 році наш рідний завод святкує 120-ліття!» – зазначила молодіжний лідер ПАТ «Сумське НВО» Юлія Толстун.

Свій святковий похід заводчани розпочали з вулиці Соборна. Наступним місцем символічно став дитячий парк «Казка», в будівництві якого сумські машинобудівники брали найактивнішу участь, і чия головна візитівка Кіт у чоботях є творінням саме представників трудового колективу СНВО. Далі – проспектом Шевченка до центральної заводської прохідної.

Всього лишень кілька годин знадобилося молодіжному активу об’єднання, щоб подарувати понад півтисячі сувенірів і відповідно – зібрати таку ж кількість листівок із поздоровленнями городян.

«Про Суми у світі знають завдяки машинобудівникам. У них важка, але дуже важлива робота. Тому щиро вітаю заводчан із професійним святом і ювілеєм підприємства! Бажаю терпіння, віри та вагомих виробничих звершень! У ваших руках – розквіт нашої країни!» – переконана учасниця акції Зоя Король.

Олександр Панченко у свою чергу зазначив: «Навіть не очікував, що за привітання можна отримати книгу. Вже трішки погортав. Звичайно ж, спочатку звернув увагу на фотографії, а заглиблюватися у зміст буду вже вдома. Дуже приємно, що у свій професійний день машинобудівники влаштували свято всім городянам».

Долучилися до акції й автори книги «Від Крайньої Півночі – до спекотних пустель»: відомий письменник, поет, журналіст Олександр Вертіль і начальник прес-центру ПАТ «Сумське НВО» Діана Кіріченко, для яких даний захід став ще й своєрідною презентацією їхньої піврічної творчої роботи.

«Книга вдалася! Я отримав справжнє задоволення і як письменник, і як краєзнавець, оскільки діяльність підприємства невіддільна від історії нашого міста, області, країни. Працюючи з архівними матеріалами, дізнався багато нового та пізнавального про рідний край і ще більше переконався в тому, що цей завод унікальний! Книга вийшла дуже живою, щирою, легкою, динамічною, остаточно зруйнувавши стереотип, що подібного роду видання обов'язково повинні бути важкими для сприйняття. Аж ніяк! Повірте, ця книга може зацікавити всіх: від малого – до великого», – запевнив Олександр Вертіль.

Зібрані під час акції листівки з привітаннями від сумчан прикрасили прохідні СНВО, так що на ранок післясвяткового дня колектив машинобудівників чекав вельми приємний сюрприз.

Книга про Сумське НВО Еллада
Книга про Сумське НВО Еллада

Соціальні мережі
bottom of page