top of page

Автор героїв "Гри престолів" анонсував новий твір


Сумы Эллада издательство полиграфия печать книги типография

Американський письменник Джордж Мартін, який є автором епопеї "Пісня льоду й полум'я", за якою знімається серіал "Гра престолів", випустить новий твір. Про це інформує IndieWire.

Дія в новому оповіданні розгортається в світі героїв його романів. Новий твір увійде до збірки з п'ятнадцяти оповідань під назвою "Книга мечів".

Джордж Мартін почав писати цикл романів "Пісня льоду й полум'я" в 1991 році.

«Пісня льоду й полум'я» (англ. A Song of Ice and Fire) — це серія епічних фентезі-романів. Спочатку вона задумувалася як трилогія. Потім автор зрозумів, що жодна з задуманих ним книг не вміщується в один том і тому вирішив розділити кожну з них на дві. Між першими трьома та наступними планувався проміжок в 5 років сюжетного часу, події яких мали згадуватися в наступних трьох книжках, однак під час написання 4-го тому Мартін зрозумів, що ці спогади займають забагато місця і вирішив написати ще й сьому книжку. Зараз серія має п'ять опублікованих томів, і ще два знаходяться в проекті. У серії також доступні три повісті-приквели, серія повістей, що містять додаткові сцени до основних творів, ще кілька знаходяться в планах. Один з цих додаткових романів був удостоєний Премії Г'юґо. Серія перекладена 18 мовами, а четвертий том увійшов до списку бестселерів The New York Times. У цілому серія налічує 2,2 мільйона проданих копій тільки в США.

Джерело: ТСН

Соціальні мережі
bottom of page