Письменник Стівен Кінг із сином випустять першу спільну книгу


Відомий американський письменник Стівен Кінг і його син Оуен Кінг випустять першу спільну книгу під назвою "Сплячі красуні" (Sleeping Beauties). Роман буде представлений на найбільшій книжковій виставці BookExpo в Нью-Йорку, яка відбудеться в кінці травня - початку червня, пише ТАСС.

Як повідомив виконавчий директор виставки Брайан МакДональд, такі зустрічі з літературними знаменитостями "залучають тисячі людей, зацікавлених в тому, щоб дізнатися про нові книги та поспілкуватися з відомими авторами".

69-річний Стівен Кінг - автор понад 50 романів, які розійшлися тиражем майже в 350 млн примірників. У середині 1970 років був опублікований його перший роман "Керрі", за яким був роман "Сяйво", шо приніс йому першу популярність. Потім під псевдонімом Річард Бахман у світ вийшли його романи "Лють", "Довга прогулянка", "Дорожні роботи", "Людина, що біжить". Свою останню роботу - "Серця в очікуванні" письменник представив в листопаді минулого року.

Його син Оуен - автор роману "Подвійна пригода" і "В цьому замішані всі: новела й оповідання". Новий роман "Сплячі красуні" - його перша спільна робота з батьком.

Нещодавні публікації
Соціальні мережі

2015 - 2019 © "Видавничий будинок "Еллада" 
Права захищені. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання)

на ellada-sumy.com  

 

м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва (Кірова), 25/1 (1 поверх, офіс 1)
тел.: (0542) 78-18-25, 78-18-24

моб. (095) 313-10-35,

(096) 250-82-70

e-mail: ellada-s@ukr.net

  • Wix Facebook page

«Видавничий будинок «Еллада» пропонує повний цикл послуг у галузі книговидавництва та поліграфії в місті Суми.