"Розчарування неможливе, треба боротися далі": пам'яті Героїв Небесної Сотні


Майдан Суми Еллада Бакулина книга

День Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого відповідно до Указу Президента України № 69/2015 від 11.02. 2015 року. Сьогодні ми згадуємо тих, хто трагічно загинув на Майдані під час Революції Гідності.

Немало книг написано про ті події, і автором однієї з них є наша землячка, член Національної спілки журналістів України, журналіст Валерія Бакуліна. Книга «Ті, що пройшли крізь Майдан» побачила світ у «Видавничому будинку «Еллада» (м. Суми) влітку 2016 року. До видання увійшли статті, репортажі та інтерв’ю з безпосередніми учасниками Революції Гідності.

«Ті, що пройшли крізь Майдан» - це живе свідчення тих подій, пронизане особистими враженнями учасників Євромайдану, що охоплює матеріал від грудня 2013 по грудень 2015 року.

Це публіцистичне видання вже зараз має історичне значення, бо час іде, і все потроху може забутися, якщо не закарбувати цю пам’ять у друкованому слові для наступних поколінь. «Прокидайтесь і не будьте байдужими, щоб знати, як відповісти своїм дітям про минуле. Бо чого ж тоді ті хлопці загинули?», — ці слова дають зрозуміти головну ідею книги Валерії Бакуліної.

Книга, без перебільшення, пройшла крізь серце і душу автора, яка сама була очевидцем і учасником подій на Майдані.

«Розчарування неможливе, треба боротися далі» - таку назву має один із розділів книги. Ця фраза Валерії Бакуліної може стати гаслом сьогоднішнього дня. Боротьбу за нову українську європейську державу варто продовжувати - в пам'ять про тих, хто віддав за неї життя, і задля майбутнього.

Нещодавні публікації
Соціальні мережі

2015 - 2019 © "Видавничий будинок "Еллада" 
Права захищені. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання)

на ellada-sumy.com  

 

м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва (Кірова), 25/1 (1 поверх, офіс 1)
тел.: (0542) 78-18-25, 78-18-24

моб. (095) 313-10-35,

(096) 250-82-70

e-mail: ellada-s@ukr.net

  • Wix Facebook page

«Видавничий будинок «Еллада» пропонує повний цикл послуг у галузі книговидавництва та поліграфії в місті Суми.