top of page

"Ми - Україна!": в Конотопі презентували збірку віршів дітей району


До Міжнародного дня рідної мови, 21 лютого, в рамках проекту «Відкриваємо Україну» в приміщенні Конотопської райдержадміністрації відбулась презентація збірки віршів дітей Конотопського району «Ми – Україна!».

Участь у заході взяли голова районної ради Анатолій Боярчук, голова Конотопської районної державної адміністрації Микола Горбенко, почесний громадянин Конотопського району Маргарита Чепурна, вчителі та учні навчальних закладів району, працівники Конотопської районної бібліотеки, громадськість району, місцеві ЗМІ.

Збірка поезій і малюнків дітей Конотопського району, має величну назву «Ми – Україна!». І хоч книжечка вийшла в кількості 100 примірників, вона вкотре засвідчила: наш край має талановиту й національно свідому молодь, яка любить свою країну, сповнена рішучості діяти, боротися за своє майбутнє, за свою Україну.

Ведучі заходу, представляючи книгу, зазначили, що вихід у світ книги «Ми – Україна!» став можливим завдяки підтримці очільників району та місцевого підприємця-мецената. Як було наголошено, їх увага до культурної спадщини рідного краю проявляється не тільки у фінансовій підтримці, а й є прикладом небайдужості до виховання у молоді духовності та шанобливого ставлення до рідного слова, до рідної землі.

На урочисто прикрашеній сцені автори збірки розповіли для всіх присутніх про написання книжки, читали вірші, співали патріотичні пісні. Представлення видання супроводжувалось відеопрезентацією.

«Українська мова – Божий дар нашої нації. Вона багата, ніжна й ласкава, мудра, доброзичлива, глибокодумна, чиста, правдива. Шануйте і любіть рідну мову, піклуйтеся про неї, захищайте, розкривайте для себе її велич й могутню силу. Збережемо її в усій чудовій красі для себе й наступних поколінь!», - звернувся до присутніх голова районної ради Анатолій Боярчук.

Презентацію книги прикрасили творчі виступи дитячих аматорських колективів району: хореографічного колективу Гружчанського СБК, зразкового дитячого колективу «Весняночка» Сім’янівського СБК, хореографічного колективу Бочечківського НВК.

Дитяча книга «Ми – Україна!» яскрава та цікава, вірші у ній відверті, проникливі і в них відчувається часточка душі кожного юного поета. Вона посяде гідне місце на полицях бібліотек і освітніх закладів Конотопського району.

За матеріалами: Конотопської районної ради, управління культури і туризму Сумської ОДА.

Соціальні мережі
bottom of page