Стартує прийом творів на всеукраїнський конкурс «Сучасна українська проза»


Суми конкурс література  книги

Оголошено про початок прийому творчих робіт на Перший всеукраїнський конкурс "Сучасна українська проза", повідомляє "LITCENTR".

Мета конкурсу: пошук яскравих особистостей, що мають свою, самобутню правду про те, якою має бути сучасна українська література та українська культура в найширшому сенсі.

"Ті, хто мислять категоріями укрсучліту та/або вдоволені напрямом його «діяльності», просимо свої роботи не надсилати", - зазначають організатори в умовах конкурсу.

Вимоги до конкурсних робіт: 1. Електронний варіант - обсяг до 10 тис. знаків з пробілами (друкований варіант, або написаний від руки - до 5 сторінок А4, включно). Приймаються як завершені новели, так і уривки з більш об’ємних творів 2. Мова творів - українська, російська. 3. Вікові обмеження відсутні. 4. Тематика творів необмежена. 5. Відсутні заборони на провокативні теми та нецензурну лексику. "Проте, ми застерігаємо авторів від надмірного захоплення ними й такого використання, яке художньо не виправдане", - акцентують організатори.

До конкурсу приймаються твори громадян, які проживають в межах території України.

Термін прийому робіт: з 1 березня по 15 квітня 2017 року включно. Для поштових надходжень датою подання на конкурс вважається дата відправлення. Адреса для прийому робіт: sup_konkurs@ukr.net або м. Харків, вул. Воскресенська, 31, кв. 44, 61010, з приміткою «На конкурс».

Дата оголошення результатів конкурсу: 30 квітня 2017 року. Твори переможців конкурсу ввійдуть до альманаху «Сучасна українська проза», що буде розповсюджуватися територією країни.

Соціальні мережі