top of page

Подружжя Обама отримає рекордний гонорар $65 млн за свої мемуари


Колишній президент США Барак Обама і його дружина Мішель підписали з видавництвом Penguin Random House договір на публікацію своїх мемуарів, повідомляє Еspreso.tv.

"Компанія отримала права на публікацію в світі двох книг, написаних президентом і місіс Обамою", - заявив видавець.

Деталі угоди офіційно не розголошуються. Відомо, що одну книгу напише Барак Обама, а другу - Мішель. Як будуть називатися книги, також поки невідомо.

Газета Financial Times повідомила з посиланням на джерела, що за права на публікацію видавництво заплатить більше 65 млн доларів. Газета повідомляє про справжній аукціон, на якому за право публікації мемуарів боролися кілька видавництв.

FT називає вартість угоди рекордною. У 2004 році Білл Клінтон отримав 15 млн доларів від видавництва Knopf, що входить в Penguin Random House, за публікацію своїх мемуарів. Джорджу Бушу, за різними оцінками, заплатили приблизно 10 млн доларів за його мемуари, які були опубліковані видавництвом Crown.

Видавництво Penguin Random House вже опублікувало три попередні книги Обами. Серед його книг, наприклад, "Мрії мого батька" - автобіографія від народження до вступу до Гарварду. Книга вперше була опублікована в 1995 році і перевидана після того, як Обама став президентом.

У 2006 році вийшла книга Обами "Зухвалість надії", яка потрапила в список бестселерів. У ній Обама розмірковує про американські цінності і процеси, що відбуваються в світі.

Мішель Обама написала книгу "Вирощені в Америці" про кулінарію і садівництво.

Соціальні мережі
bottom of page