top of page

Оголошено всеукраїнський конкурс оповідань до ювілею Стівена Кінга


"Стівен Кінг. Український клуб" оголошує Всеукраїнський конкурс оповідань, присвячений 70-літтю письменника, який не потребує представлення, — Стівена Кінга.

Конкурс проводиться з метою популяризації творчості Стівена Кінга, розвитку української літератури в жанрі горор та виявлення пласту авторів, що працюють в даному жанрі і розвивають його, пише Litcentr.

Конкурс проводиться в кілька етапів: прийом оповідань, вичитка та відбір кращих творів, видання друкованої збірки.

ПРАВИЛА КОНКУРСУ

Заявкою на участь є надіслане оповідання. Надсилаючи оповідання, автор погоджується з Правилами та зобов’язується їх дотримуватись.

На Конкурс приймаються оповідання українською мовою об’ємом від 15.000 до 40.000 знаків, враховуючи пробіли в статистиці Word.

Від одного автора приймається не більше двох оповідань. Якщо оповідання написане у співавторстві, то кожен зі співавторів має право, крім нього, надіслати не більше одного оповідання, написаного індивідуально.

До участі не допускаються оповідання, опубліковані в Інтернеті, на папері, у вигляді аудіо-книги тощо, а також твори, які брали або беруть участь в будь-яких конкурсах чи відборах до збірників, антологій і т. п. "Викритий у шахрайстві автор знімається з конкурсу з усіма роботами і потрапляє в чорний список, наступні спроби автора не розглядатимуться", - зазначають організатори.

Жанрові рамки обмежені літературою «темного спрямування»: горор, трилер, нуар, постапокаліптика, дарк-фентезі тощо. При цьому вітається мішанина жанрів: якщо у вас є ідеї щодо міцного кібер-панку з елементами горору, або зловісний детектив, від якого дрижать піджилки, надсилайте. Містична лірика, романтичні історії про мерехтливих вампірів не заборонені, але мають менше шансів потрапити у число переможців.

"Ненормативна лексика, екстремальні сцени насилля не табуйовані, але краще їх подавати дозовано і утриматись від занадто радикальних текстів. Впливайте на свідомість читача авторською майстерністю, а не шокуйте його тоннами крові", - зазначається в умовах конкурсу.

Щодо тем - фантазії автора дається повна свобода. Єдине зауваження — ніякого епігонства, жодних фанфіків та оповідань за мотивами творів Стівена Кінга.

Перевага надаватиметься оригінальним творам, що внесуть якусь новизну в жанр, уникайте шаблонів, повторів, оперування заїждженими образами.

ПОРЯДОК ПОДАЧІ РОБІТ

Прийом оповідань – з 15 березня до 15 травня 2017 року.

ВІДБІР ПЕРЕМОЖЦІВ

Роботи, надіслані на конкурс, потрапляють до суддів (членів таргет-групи), а ті, керуючись своєю суб’єктивною оцінкою, відбирають твори, які вважають вартими збірки. Наступний етап голосування включає в себе спільне обговорення та порівняння списків. Якщо оповідання входить до списку трьох і більше суддів, воно автоматично проходить до фіналу, два голоси тягнуть за собою подальше обговорення в індивідуальному порядку. Оповідання, рекомендовані до друку, надсилаються авторам для редагування відповідно вказаних зауважень, після чого вичитуються Адміністрацією.

Терміни роботи над збіркою, умови друку, кількість екземплярів тощо будуть визначені згодом, в процесі проведення Конкурсу актуальна інформація буде доведена на сторінці https://vk.com/skuaclub70

Соціальні мережі
bottom of page