top of page

Вибори в об'єднаних територіальних громадах: спецпропозиція для кандидатів


вибори типографія Еллада Сумська Чернігівська область поліграфія агітація друк

30 квітня 2017 року відбудуться перші місцеві вибори в 40 об'єднаних територіальних громадах, у тому числі - в чотирьох на Сумщині та у трьох - на Чернігівщині. Наразі триває виборча кампанія в цих об’єднаних громадах. “Видавничий будинок “Еллада” пропонує учасникам виборчих перегонів спеціальний пакет послуг з виготовлення агітаційної поліграфічної продукції.

В Сумській області вибори відбудуться у Бочечківській сільській ОТГ Конотопського району, Краснопільській селищній ОТГ, Кролевецькій міській ОТГ та Вільшанській сільській ОТГ Недригайлівського району. На Чернігівщині лідерів обиратимуть Комарівська сільська ОТГ, Козелецька селищна та Менська міська ОТГ.

Зважаючи на багаторічний досвід виконання замовлень для виборчих перегонів і наявність власної типографської бази для друку великих тиражів, “Видавничий будинок “Еллада” пропонує учасникам виборів до ОТГ послуги з розробки та виготовлення друкованої агітаційної продукції в оперативному режимі за вигідною ціною.

Ми пропонуємо такі послуги щодо виборчої поліграфії:

1. Створення якісного інформаційного наповнення поліграфічної продукції - копірайтинг (написання текстів агітаційних матеріалів), а також організація професійної фотосесії кандидата (за побажанням замовника).

2. Додрукарська підготовка - створення індивідуального стилю та дизайну друкованої продукції за видами: газети, брошури, листівки, флаєри, плакати, календарі. Також ми виконаємо редагування, підбір фотографій, верстку, підготовку макету до друку.

3. Газетний і журнальний друк, від чорно-білого до повнокольорового на різних видах паперу: газетний, офсетний, крейдований. Щільність - згідно з вимогами замовника.

4. Доставка друкованої продукції в райони та в різні регіони України.

Крім того, допоможемо розрахувати оптимальний тираж для покриття цільових аудиторій, визначити найбільш ефективні види поліграфічної агітаційної продукції для досягнення кращого результату виборчої кампанії, збалансуємо якість і ціну замовлення.

До дня голосування залишається все менше часу, і хочеться нагадати кандидатам, що якісна поліграфія - це вагомий внесок у Вашу перемогу.

Запрошуємо до співпраці!

Соціальні мережі
bottom of page