top of page

"Автор, ти про що?" В Сумах підвели підсумки конкурсу прозових мініатюр

Сумы издательство конкурс проза

Агенство творчих подій разом з медіа порталом АТС провели ІV Міжнародний конкурс прозових мініатюр, в якому прийняли участь 217 авторів з 10 країн світу (Україна, Білорусь, Бельгія, Болгарія, Німеччина, Ізраїль, Казахстан, Молдова, Росія, Узбекистан). На розсуд читача і поважного журі були представлені 382 роботи.

Підведення підсумків пройшло в Сумській обласній науковій бібліотеці в формі гри-імпровізації під назвою «Автор, ти про що?». Спочатку автори задали слухачам філософські питання, відповіді на які криються в їх творах і дали змогу аудиторії подискутувати і висловити свою думку.

Майстер літературного слова і член журі конкурсу Григорій Єлишевич прочитав новелу Павла Князєва «Отражение сердца», яка стала лауреатом «Колібрі 2016». Цікавим було онлай-включення з Бресту з авторським прочитанням Тетяни Демидович своєї мініатюри «Унучачка» на білоруській мові. Не менш цікавими були виступи трьох авторів-сумчан, переможців конкурсу різних років. Сергій Коровенко прочитав твір «Горобина ніч», Ніна Ільченко презентувала мініатюру «Казковий збіг обставин», а Євген Фулєров поділився нещодавно написанним ессе «Сор як сюр».

Зустріч вийшла дуже цікавою і теплою, наповненою роздумами і імпровізаціями, творчою атмосферою і гарним літературним словом. Неперевершені музичні паузи від відомого сумського поета Ігоря Касьяненка зачарували слухачів.

Колеги тепло привітали працівника читального залу для юнацтва обласної наукової бібліотеки Ніну Ільченко з відзнакою конкурсу «Колібрі 2016».

"Прозова мініатюра - особлива форма спілкування. Вона зрозуміла і, в той же час, в кращих своїх зразках літературна, її можна читати вголос - тривалість звучання не більше 5 хвилин - і потім довго обговорювати. Власне кажучи, в організації такого ось взаємно шанобливого спілкування співрозмовників в мережі і в реалі на вічні (а значить, головні) теми і полягає мета конкурсу "Колібрі", в якому за час його існування вже взяли участь понад 500 авторів з 15 країн світу", - зазначає медіа портал АТС.

Джерело: sumyounb.blogspot.com

Соціальні мережі
bottom of page