top of page

У Львові на початку червня проведуть Дитячий форум


1-4 червня у Львівському Палаці Мистецтв відбудеться Дитячий Форум – один з найбільших фестивалів для розвитку та розваг дітей і батьків в Україні.

На відвідувачів чекають 600 розважальних і навчальних заходів у 10 тематичних просторах – наука, література, спорт, мистецтво, театр, технології, екологія, винахідництво, музика, кіно і багато іншого.

24 квітня відкрито попередній продаж квитків на захід.

Що можна робити на Дитячому Форумі?

– зустрітися з відомими дитячими письменниками та ілюстраторами – придбати книги від українських видавців на книжковому ярмарку – переглянути науково-популярні фільми про космос – зробити ранкову зарядку з олімпійцями, покататись на поні, піднятись на скеледром, спробувати себе у фехтуванні чи таекводо – відвідати численні майстер-класи та створити щось своїми руками – відвідати простір з екзотичними тваринами – навчитись сортувати сміття – створити графічний комікс – побачити шоу дронів – дізнатись, як працює 3D-принтер і що таке робототехніка – відвідати уроки з програмування – малювати, співати і танцювати, грати в настільні ігри, шахи – пройти три квести: музейний, видавничий та бібліотечний – стати Супергероєм і отримати за це нагороди.

Детальна програма з‘явиться на сайті bookforum.ua

Тема Дитячого Форуму – «Космовізія: Супергерої та книжкова туманність».

«За легендою, діти вирушать у космічну мандрівку і зустрінуться з проблемою космічного сміття у міжпланетному просторі. Вони виконають особливу місію, впоратися з якою зможуть лише здобувши нові знання та навички. В цьому їм допоможе любов до читання, логіка, критичне мислення, креативність, природна здібність до винахідництва, а також любов і співчуття до всього живого у Всесвіті», – повідомила президент ГО «Форум видавців» Олександра Коваль. Джерело: "ЛітАкцент"

Соціальні мережі
bottom of page