top of page

Триває конкурс молодої української поезії "Хортицькі дзвони"


видавництво конкурс хортицькі дзвони

З 2014 року, упродовж трьох років, Запорізький національний університет є організатором Всеукраїнського конкурсу молодої української поезії та авторської пісні імені Марини Брацило «Хортицькі дзвони».

Конкурс було засновано в пам’ять про випускницю університету, поетесу та пісняра Марину Брацило, яка трагічно загинула за невідомих обставин у м. Київ влітку 2013 року. Молода мисткиня залишила по собі яскраву творчу спадщину, засвідчивши своїм прикладом, що творче обдарування слід розвивати змолоду.

Цього року традиційно конкурс стартував у квітні.

Його підсумки традиційно будуть підбиті до дня народження поетеси - 2 грудня 2017 року.

Свій творчий доробок на нього можна подати до 15 жовтня 2017 року. Він має складатися з 20-25 віршів у номінації "Поезія" або двох пісень, записаними в аудіоформаті в номінації "Авторська пісня". Вік учасників від 15 до 25 років. Мова творів - українська.

Національна спілка письменників України запрошує до участі у Всеукраїнському конкурсі молодої української поезії і та української авторської пісні імені Марини Брацило "Хортицькі дзвони".

Умови участі у конкурсі можна прочитати тут: http://www.nspu.com.ua/konkurs/408-prijom-tvorchikh-dorobkiv-na-khortitski-dzvoni-2017-rozpochato.html

Соціальні мережі
bottom of page