top of page

В Україні з'явилася нова інтернет-платформа поезії - Poetree


На сайті Poetree зібрана колекція з більш ніж 25 тис віршів від 700 поетів. Poetree — це місце, де можна ділитися з іншими своєю творчістю і читати роботи сучасних поетів, а також класиків. Читачі можуть обрати вірші за різними темами: кохання, надія, слова, літо та інше, залишити відгуки.

«У 21-му столітті, де ми живемо, поезія розглядається як щось архаїчне. Більшість людей вважає, що поезія — це для наших дідусів і бабусь. Що це не для молодих людей. Ми створили Poetree, щоб довести, що це не так», — поділився один із засновників проекту В’ячеслав Фокін.

На сайті можна зареєструватися і отримувати розсилку. Крім того, активних користувачів запрошують стати амбасадором Poetree, щоб допомогти ресурсу в популяризації.

Мета Poetree — зробити поезію актуальним трендом. По-перше, це означатиме доступність для читачів. По-друге, підтримку молодих поетів. Найближчим часом на сайті буде запущений сервіс видання збірок поезії. Видання буде можливо в двох форматах — як у друкованій формі, так і в форматі електронних книг.

На даний момент команда проекту складається з трьох осіб. Над проектом вони працювали у вільний від основної роботи час, тому на його створення пішов майже рік.

Надалі планується розширення проекту на інші країни.

«Тут йдеться навіть не про країни, а про мовні зони. Важливо зібрати ком’юніті людей, що говорять однією мовою. А в якій частині земної кулі вони знаходяться — вже не так важливо, якщо вони можуть відчувати свою близькість завдяки Poetree».

Презентація інтернет-ресурсу відбулася 21 травня в рамках Книжкового Арсеналу.

Джерело: "Друг читача"

Соціальні мережі
bottom of page