30 червня оберуть керівника Українського інституту книги


Український інститут книги

30 червня Міністерство культури проведе конкурсний добір на посаду директора державної установи «Український інститут книги». Про це йдеться в оголошенні на сайті Мінкульту.

Український інститут книги – нова державна установа, яка створюється на підставі ухвалених у 2016 році змін до закону «Про державну підтримку книговидавничої справи в Україні». Український інститут книги розпоряджатиметься бюджетними коштами, передбаченими на державну підтримку книговидавничої справи (80 млн грн у 2017 році).

Документи на участь у конкурсі на посаду директора Українського інституту книги приймаються з 12 травня по 26 червня. Перелік документів, а також кваліфікаційні вимоги до претендентів можна переглянути в оголошенні Мінкульту.

Крім оголошення самого конкурсу, Мінкульт також оголосив формування конкурсної комісії, яка обиратиме директора Українського інституту книги. Пропозиції приймаються з 12 травня до 5 червня.

Для формування конкурсної комісії Мінкульт приймає пропозиції від громадських об’єднань і господарських об’єднань, статутні документи яких передбачають діяльність у сфері культури та книговидавничій справі, членами яких є авторитетні особистості, а їхня діяльність є активною. Перелік документів, які слід подавати, можна переглянути в оголошенні.

Подані пропозиції Мінкульт розгляне протягом 5-9 червня, а 14 червня в приміщенні Мінкульту буде проведено жеребкування учасників конкурсної комісії.

Джерело: "Детектор медіа"

Соціальні мережі