top of page

30 червня оберуть керівника Українського інституту книги


Український інститут книги

30 червня Міністерство культури проведе конкурсний добір на посаду директора державної установи «Український інститут книги». Про це йдеться в оголошенні на сайті Мінкульту.

Український інститут книги – нова державна установа, яка створюється на підставі ухвалених у 2016 році змін до закону «Про державну підтримку книговидавничої справи в Україні». Український інститут книги розпоряджатиметься бюджетними коштами, передбаченими на державну підтримку книговидавничої справи (80 млн грн у 2017 році).

Документи на участь у конкурсі на посаду директора Українського інституту книги приймаються з 12 травня по 26 червня. Перелік документів, а також кваліфікаційні вимоги до претендентів можна переглянути в оголошенні Мінкульту.

Крім оголошення самого конкурсу, Мінкульт також оголосив формування конкурсної комісії, яка обиратиме директора Українського інституту книги. Пропозиції приймаються з 12 травня до 5 червня.

Для формування конкурсної комісії Мінкульт приймає пропозиції від громадських об’єднань і господарських об’єднань, статутні документи яких передбачають діяльність у сфері культури та книговидавничій справі, членами яких є авторитетні особистості, а їхня діяльність є активною. Перелік документів, які слід подавати, можна переглянути в оголошенні.

Подані пропозиції Мінкульт розгляне протягом 5-9 червня, а 14 червня в приміщенні Мінкульту буде проведено жеребкування учасників конкурсної комісії.

Соціальні мережі
bottom of page