top of page

В Сумах презентували нові книги місцевих авторів


3 червня в Сумській міській бібліотеці ім. Т.Г. Шевченка відбулось засідання Сумського відділення МСПУ і літературно-мистецького клубу "Грань". На засіданні були презентовані нові видання: книга Тетяни Лісненко із міста Ромни "Сльоза пекуча України" і третій випуск збірника творів поетів і прозаїків Сумщини "Грані слова".

“Здавалося, що нас, українців, перенасичених подіями та новинами, важко чимось здивувати, а тим паче схвилювати. Але під час презентації нової книги (15 за рахунком) роменської поетеси Тетяни Лісненко "Сльоза пекуча України" стає зрозуміло, що ми не збайдужіли до чужого горя, що душа наша не зачерствіла, - пише у відгуку про книгу роменчанка Вікторія Зеленська. - Тамуючи подих, слухаєш переповнені пекучим болем рядки із нової збірки. І не можеш стримати сліз... Пані Тетяна у своїй книжці зібрала розповіді учасників АТО, які поділилися з нею власними життєвими історіями. Згадала всіх: хто зараз на передовій, хто вже не з нами, хто в полоні не втрачає надії на визволення, волонтерів, які вже не мислять свого життя без допомоги воїнам-героям. Спасибі, пані Тетяно, за "Сльозу пекучу України", за книгу, яку треба читати серцем і яку потрібно прочитати кожному. Натхнення вам і творчої наснаги!”.

"А весна розповзається по Україні білим цвітом вишень і яблунь, розкидається по лугах жовтим бархатом медової кульбаби, черемхово-бузковими акварелями наповнює свіже повітря, сивим туманом вдовиних і материнських сліз, пекучим болем, голосом війни вдирається у душі і серця українців, щемливими сльозами дітей розливається по українській землі…" (уривок із розділу "Гарячі будні на війні").

Книга "Сльоза пекуча України", стала 14-м виданням Тетяни Лісненко.

Фото: Фейсбук Т. Лісненко

Соціальні мережі
bottom of page