top of page

Уряд прийняв рішення створити «Український інститут» для презентації країни за кордоном


Кабінет Міністрів України схвалив створення державної установи «Український інститут» для презентації України за кордоном та створення її іміджу. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду 22 червня.

Кабмін погодився з пропозицією Міністерства закордонних справ України про створення Українського інституту, віднісши його до сфери управління МЗС.

Окрім того, уряд доручив МЗС забезпечити роботу Українського інституту в межах передбачених міністерству в державному бюджеті видатків.Український інститут створюється для презентації України за кордоном та просування її іміджу в світі, за прикладом Гете інституту, Польського інституту, Британської ради, Французького інституту та інших. Серед напрямків роботи інституту буде культурна дипломатія, креативна економіка, наука, освіта та публічна дипломатія.

Також 21 червня уряд доповнив перелік закладів культури і мистецтва, які утримуються або яким надається фінансова підтримка з державного бюджету – Українським інститутом книги, Національним центром театрального мистецтва імені Леся Курбаса, Українським державним інститутом культурної спадщини, Українським центром культурних досліджень, зокрема про це йдеться у постанові № 430 «Про внесення зміни до переліку закладів культури і мистецтва, які утримуються або яким надається фінансова підтримка з державного бюджету».

Джерело: "Читомо"

Соціальні мережі
bottom of page