Першій казці про Гаррі Поттера виповнюється 20 років


26 червня 1997 року лондонське видавництво Bloomsbury випустило книгу Джоан Роулінг «Гаррі Поттер і філософський камінь». До теперішнього часу в світі продано понад 450 млн екземплярів всіх семи частин поттеріани, пише BBC.

Вважається, що казки Роулінг повернули інтерес до дитячої літератури в цілому, причому не тільки з боку дітей, але і з боку дорослих.

Вісім фільмів про Гаррі Поттера заробили близько $7,7 млрд у світовому прокаті. Також був випущений спін-офф «Фантастичні тварини і де вони мешкають» та вистава «Гаррі Поттер і прокляте дитя».

Роулінг подякувала своїм читачам в Twitter: "20 років тому світ, в якому жила лише одна я, був відкритий для інших. Це було приголомшливо. Дякую вам".

До 20-річного ювілею серії книг про "Гаррі Поттера" Facebook підготував для своїх користувачів розвагу. Необхідно просто ввести повідомлення чи коментар назву будь-якого факультету Хогвартса англійською (Slytherin, Hufflepuff, Gryffindor, Ravenclaw) або ж ім'я Гаррі Поттера (Harry Potter) і воно автоматично стане того кольору з яким всі асоціюють факультет.

Джерело: УНІАН

Нещодавні публікації
Соціальні мережі

2015 - 2019 © "Видавничий будинок "Еллада" 
Права захищені. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання)

на ellada-sumy.com  

 

м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва (Кірова), 25/1 (1 поверх, офіс 1)
тел.: (0542) 78-18-25, 78-18-24

моб. (095) 313-10-35,

(096) 250-82-70

e-mail: ellada-s@ukr.net

  • Wix Facebook page

«Видавничий будинок «Еллада» пропонує повний цикл послуг у галузі книговидавництва та поліграфії в місті Суми.