top of page

Комісія з обрання директора Інституту книги збереться вдруге


Інститут книги

Друге засідання конкурсної комісії щодо обрання директора Інституту книги відбудеться 13 липня. Таке рішення було прийнято на засіданні комісії 30 червня.

Конкурсна комісія має можливість голосувати за кількох претендентів на посаду директора Інституту книги. Доповіді кандидатів триватимуть не більше 20 хвилин. Потім комісія матиме 10 хвилин на запитання.

За потреби може бути запроваджений третій етап конкурсу.

Як повідомлялося раніше, у Міністерстві культури оголосили дев’ятьох претендентів на посаду директора Українського інституту книжки, серед них як літературознавці, письменники, чиновники, громадські діячі, так і чиновники зі стажем.

Кандидатами стали: Ростислав Семків, Олексій Кононенко, Тетяна Терен, Василь Кузан, Олег Хома, Оксана Герасимова, Аліна Акуленко, Анатолій Мураховський та Володимир Даниленко.

Переможця буде обрано конкурсною комісією, яка визначалася за жеребкуванням. До її складу ввійшли: Богдан Іван Володимирович, Залевський Вадим Євгенович, Красовицький Євген Олександрович, Пучков Андрій Олександрович, Сінченко Олексій Дмитрович і Татух Уляна Юріївна.

Джерело: "Читомо"

Соціальні мережі
bottom of page