top of page

Дві нові книжки про Гаррі Поттера вийдуть у жовтні


Гаррі Поттер книжки видавництво

У жовтні цього року видавництво Bloomsbury опублікує дві нові книжки про всесвіт Гаррі Поттера. Вони будуть присвячені 20-річчю серії.

Перша книга буде називатися «Гаррі Поттер: історія магії – книга виставки» («Harry Potter: A History of Magic – The Book of the Exhibition»). Читачі матимуть змогу дізнатися про шкільні предмети, які вивчали Гаррі та його друзі. Друга книжка називатиметься «Гаррі Поттер – подорож через історію магії». Вона розповідатиме про різноманітні магічні речі – алхімію, чаклунство, єдинорогів тощо.

Також зазначається, що одночасно із публікацією книжок Національна бібліотека Великої Британії запустить спеціальну виставку про всесвіт Гаррі Поттера «Історія магії». Вона триватиме з жовтня 2017 по лютий 2018 року.

Нагадаємо, що 31 липня 2016 року вийшла восьма частина Поттеріани – п’єса «Гаррі Поттер і прокляте дитя» («Harry Potter and the Cursed Child»). Попередня книжка «Гаррі Поттер і смертельні реліквії» з’явилася у 2007 році. Авторка Джоан Ролінґ тоді повідомила, що це заключна сага про Гаррі Поттера.

Джерело: "Читомо"

Соціальні мережі
bottom of page