top of page

На Чернігівщині відбудеться ІІ Міжнародний фестиваль «Lуtavrу»


літературний фестиваль видавництво издательство

З 18 по 22 вересня 2017 року в Чернігові, Ніжині, Варві, Куликівці, Корюківці та Седневі проходитиме ІІ Міжнародний фестиваль інтеграції слова у сучасному арт-просторі «Lуtavrу».

"Війни виграють не генерали, війни виграють вчителі та парафіяльні священики". Ці слова залізного канцлера Німеччини Отто фон Бісмарка стосуються не тільки освіти й духовного наповнення особливості, а й культури, кіно, літератури. І справді, країна, та перемагає у війні, стосується й гібридної, яка вкладає у розвиток свого, а не чужого, формує власний культурний простір. Велике значення для спротиву агресору має мова, як один із найкращих видів зброї. А її забезпечують наповненням письменники. Саме бійці духовного фронту ведуть боротьбу, найперше за душі кожного громадянина. Саме від них залежить результат – Перемога над агресором. І ми повинні прикласти неймовірні зусилля задля нашої таки перемоги. Виходять у світ нові книжки а у великих і малих містах відбуваються зустрічі з письменниками, літературно-мистецькі фестивалі", - йдеться в анонсі фестивалю.

У програмі заходу:

18 вересня – відкриття ( м. Чернігів).

19 вересня (Корюківка , Куликівка, Варва, Чернігів).

20 вересня (Ніжин)

21 вересня (Седнів).

Фестиваль «Lуtavrу» на теренах України (Чернігівщина) з´явився у 2016 році. Проте зарекомендував себе як культурний захід міжнародного рівня. В рамках проекту традиційно буде видано альманах "Литаври", до якого увійдуть сучасні твори понад ста письменників з таких країн як – Грузія, Болгарія, Iндія, Хорватія, Сербія, Чехія, Польща, Китай, Туреччина, Білорусь, Словенія, Вірменія, Грузія, Іран, В’єтнам та з України.

Джерело: "Буквоїд"

Соціальні мережі
bottom of page