top of page

У Дніпрі оголосили Всеукраїнський конкурс на кращий поетичний твір про місто


Дніпро конкурс поезія видавництво

Центральна міська бібліотека м. Дніпра та міський сайт gorod.dp.ua оголошують Всеукраїнський конкурс на кращий поетичний твір про м. Дніпро "Чарівне місто над Дніпром – 2017", повідомляє Національна спілка письменників України.

Мета конкурсу:

• створення поетичних творів про місто Дніпро, його історію, сучасність, людей, традиції;

• виявлення і підтримка талановитих авторів, активізація і популяризація їх творчості;

• формування почуття причетності до історії і культури міста.

Умови проведення

Вік учасників – від 18 років.

Мова конкурсу – українська, російська.

Номінації:

– поезія;

– відеопоезія.

Вимоги до творів

Поезія: Автори мають право надіслати не більше трьох поетичних творів у номінації "Поезія", загальний обсяг творів у номінації – не більше 100 рядків.

Відеопоезія: Відео треба завантажити на відеохостинг "YouTube". На конкурс подається посилання на відеозапис. Одне відео не має перевищувати 3 хвилини.

Автори мають право надіслати не більше трьох поетичних творів у номінації "Відеопоезія".

Разом із творами автор обов'язково надає:

– свою фотокартку (гарної якості);

– анкету.

В анкеті міститься така інформація:

• Прізвище, ім'я, по батькові;

• Творчий псевдонім (якщо є);

• Дата народження;

• Місце проживання;

• Місце роботи/навчання

• Захоплення та уподобання;

• Номінація/номінації, в якій подається автор.

• Обов'язково вказуються контактні телефони та e-mail

Заявки і твори надсилати з 1 до 30 жовтня 2017 р. включно на електронну скриньку charivne.misto@gmail.com з позначкою: «На конкурс «Чарівне місто над Дніпром».

Роботи учасників будуть оприлюднені у мережі Інтернет на сайтах gorod.dp.ua, library.dp.ua та на виставці творів конкурсантів в Центральній міській бібліотеці.

Для оцінки надісланих на конкурс творів створено журі, яке очолює Наталія Дев'ятко (м. Дніпро) – кандидат філософських наук, письменниця, перекладач, літературознавець. Член Національної спілки журналістів України і Національної спілки письменників України. Лауреат літературних премій ім. О. Гончара (2014), ім. В. Підмогильного (2015), ім. В. Юхимовича (2016), ім. М. Утриска (2017), переможець літературних конкурсів «Крилатий Лев» (2016), «Кальміюс» (2016), «Коронація слова» (2017) та ін.

Оцінюватимуться ідея та зміст твору, рівень поетичної майстерності, техніка, стиль, грамотність, читабельність твору, оригінальність та креативний підхід.

За підсумками конкурсу присуджуються I, II, III місця. Переможці конкурсу будуть нагородженні дипломами та цінними подарунками від організаторів конкурсу. Переможці конкурсу матимуть можливість виступити під час святкування Дня української писемності та мови на майданчиках Дніпра і в міських бібліотеках.

Eлектронна адреса для довідок: charivne.misto@gmail.com

Телефон: 056-740-37-52, 056-745-05-57

Соціальні мережі
bottom of page