Джоан Роулінг допомагатиме реформувати інтернати в Україні


Благодійний фонд Джоан Роулінг Lumos на Житомирщині в рамках пілотного проекту реформуватиме інтернати, в яких живуть діти з неблагополучних сімей і сироти. Про це йдеться в прес-релізі Національного офісу реформи деінституціалізації, передають "Факти ICTV".

31 жовтня 2017 року в Житомирі представники британського фонду Lumos планували підписати Меморандум про співпрацю з Уповноваженим Президента з прав дітей Миколою Кулебою і Житомирською облдержадміністрацією.

Фонд всесвітньо відомої письменниці, автора серії книг про Гаррі Поттера Джоан Роулінг надасть інтернатам Житомирщини технічну, експертну та методичну допомогу в реалізації пілотного проекту для сприяння припиненню інституціалізації дітей. Тобто будуть реалізовані проекти, спрямовані на підтримку кризових сімей, щоб зменшити кількість відмов від дитини, і заходи щодо повернення дітей до сім’ї.

До цього британський фонд працював із Болгарією і Молдовою. Сьогодні у цих країнах вже майже повністю зникли інтернати. Тепер Lumos планує допомагати Україні з реформою деінституціалізації, яка почалася влітку цього року.

Читайте також: Письменниця Джоан Роулінг - перша в рейтингу найбільш високооплачуваних зірок Європи

Нещодавні публікації
Соціальні мережі

2015 - 2019 © "Видавничий будинок "Еллада" 
Права захищені. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання)

на ellada-sumy.com  

 

м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва (Кірова), 25/1 (1 поверх, офіс 1)
тел.: (0542) 78-18-25, 78-18-24

моб. (095) 313-10-35,

(096) 250-82-70

e-mail: ellada-s@ukr.net

  • Wix Facebook page

«Видавничий будинок «Еллада» пропонує повний цикл послуг у галузі книговидавництва та поліграфії в місті Суми.