top of page

У Києві відкрилась виставка "Книжкові контракти"


книжкова виставка видавництво

В Українському домі у четвер, 14 грудня, відкрилася виставка «Книжкові контракти», яка триватиме до 17 грудня, повідомляє "Вечірній Київ".

На відкриття зібралося чимало людей. Адже крім власне книг (за цінами видавництв) для відвідувачів заплановані автограф-сесії літераторів, майстер-класи, дискусії за участю, як відомих українських письменників, літературознавців, художників, так і молодих літераторів-початківців.

62 видавництва та спеціалізовані підприємства пропонують велике різноманіття книг та інших видань, а саме наукова та публіцистична література, художні книги для дорослих і дітей, навчальна і довідкова, періодичні і газетно-журнальні видання, мистецтвознавча і музична, подарункові і художні альбоми. Цікаво, що у деяких видавництв неймовірні пропозиції зі знижками до 50%.

- Я прийшла просто подивитися і вже не втрималася та купила декілька книжок - Вайброу Іан «Малий Вовчик – отаман зграї», сподіваюся, моєму синові сподобається ця історія а для себе - Дженні Ловсон «Несамовито щаслива», - поділилася приємними емоціями відвідувачка виставки пані Катерина.

Традиційно, в рамках книжкової виставки, проводиться Благодійна акція зі збору видань для юних жителів Донецької і Луганської областей.

Виставка проводиться згідно з Указом Президента України № 47/2017 Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 29 грудня 2016 «Про Доктрину інформаційної безпеки України». Офіційний сайт виставки www.bookexpo.in.ua

Виставка працюватиме з 11.00 до 19.00. Вхід вільний.

Фото: "Вечірній Київ"

Соціальні мережі
bottom of page