У Сумах презентували збірку біографій героїв Української революції


Суми видавництво книга

У Сумах презентували унікальну книгу про героїв-земляків, які брали участь у подіях Української революції 1917-1921 років авторства Романа Коваля, Віктора Моренця та Юрія Юзича, повідомляє "Укрінформ".

Книга „Сумщина у боротьбі” охоплює період від 1895 року і до 2017 року. Готуючи матеріали до книги, я ще раз пересвідчився, що українська революція почалася з „Кобзаря” Тараса Шевченка. Саме ця книга стала початком національно-визвольного руху, дала надію українцям на звільнення від іноземних пут і потужний поштовх до створення своєї вільної держави”, - зазначив під час презентації видання в обласній філармонії Коваль.

За його словами, в дослідженні подано 120 біографій козаків і старшин Армії УНР, які народилися на території Сумської області, а також понад 50 спогадів про їхню участь у визвольній боротьбі.

Книгу-дослідження було видано за кошти обласного бюджету в рамках Програми економічного і соціального розвитку Сумської області на 2017 рік.

„Указом Президента України 2017 рік оголошено Роком Української Революції 1917-1921 років, що означає всебічне вивчення цих подій, привернення широкої уваги громадськості до цієї теми. Сьогоднішня подія – це спільний унікальний проект облдержадміністрації, обласної ради та історичного клубу „Холодний Яр”, керівник якого Роман Коваль є одним із авторів книги”, – наголосив під час презентації перший заступник голови Сумської ОДА Олександр Марченко.

Уже скоро книга надійде до бібліотек та навчальних закладів області.

Сюжет Сумської ТРК "Відікон" про презентацію книги:

Читайте також: "Українська хвиля": в Сумах презентували сьомий випуск літературного альманаху

Нещодавні публікації
Соціальні мережі

2015 - 2019 © "Видавничий будинок "Еллада" 
Права захищені. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання)

на ellada-sumy.com  

 

м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва (Кірова), 25/1 (1 поверх, офіс 1)
тел.: (0542) 78-18-25, 78-18-24

моб. (095) 313-10-35,

(096) 250-82-70

e-mail: ellada-s@ukr.net

  • Wix Facebook page

«Видавничий будинок «Еллада» пропонує повний цикл послуг у галузі книговидавництва та поліграфії в місті Суми.