top of page

Глухівчанин увійшов у число переможців Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу


Глухів бібліотека літературний конкурс дитячий

У День Святого Миколая в Національній бібліотеці України для дітей відбулося урочисте нагородження переможців Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули», у якому взяло участь майже 3000 дітей від 11 до 18 років з усіх куточків України.

Як повідомляє управління культури Сумської облдержадміністрації, на розгляд журі з 22 областей України було надіслано майже 300 конкурсних робіт, серед яких - роботи переможців обласного туру Конкурсу з Білопільського, Великописарівського, Лебединського, Конотопського, Роменського районів і м. Глухів, Конотоп, Тростянець Сумської області.

Визначало переможців конкурсу професійне журі, до складу якого увійшли: автор багатьох книг для дітей, голова Творчого об’єднання дитячих письменників Національної спілки письменників України Марія Морозенко; письменниця, літературознавець, автор пісень для дітей Тетяна Майданович; заслужена артистка України, поетеса та прозаїк Лариса Недін.

Після копіткої роботи та ретельного відбору журі визначило 13 кращих. Один із цих 13-ти – Андрій Чернишов з м. Глухів Сумської області, користувач Глухівської районної бібліотеки для дітей КЗ «Глухівська центральна районна бібліотека». Переможців вітали генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей, Президент Національної секції Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги IBBY Алла Гордієнко та представник оргкомітету, голова ГО «Муніципальна ліга Києва» Олександр Федоренко.

Подарунками для дітей стали бібліотечки з чудових книжок, яскраві циркові виступи у виконанні студентів Київської Муніципальної Академії естрадного та циркового мистецтва та екскурсія на Софіївську площу до Головної ялинки України. Але найголовнішим подарунком для учасників заходу та відзнакою таланту переможців стала збірка кращих робіт Конкурсу, авторами якої є самі діти.

Соціальні мережі
bottom of page